Kariera
Oferty pracy
Kariera
Jesteśmy nowoczesną i innowacyjną firmą, która w 2021 r. obchodzi jubileusz 30-lecia działalności.

26 lutego 1991 roku uruchomiona została oficjalnie produkcja wyrobów wędliniarskich Tarczyński, rozpoczynająca drogę w budowaniu silnego, rodzinnego przedsiębiorstwa. Po 30 latach portfolio produktowe naszej marki tworzą wysokiej jakości wędliny, kabanosy, parówki oraz przekąski białkowe dystrybuowane do 30 krajów świata położonych na 3 kontynentach.

Mamy zaangażowanych i kompetentnych pracowników, którzy są częścią naszego sukcesu. Razem tworzymy zgrany, skuteczny i dynamicznie działający zespół, który solidnie realizuje ambitne zadania.

Idziemy z duchem czasu i wprowadzamy innowacyjne zmiany zarówno do naszych produktów jak i procesów, technologii oraz niestandardowych sposobów działania.

Posiadamy własne laboratorium, zespół technologów, a także rozbudowany dział jakości oraz jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie. Inwestujemy w rozbudowę zakładu, zakup nowoczesnych, przyjaznych dla środowiska technologii.

Korzyści wynikające z pracy w Tarczyński S.A.:
  • zapoznanie ze specyfiką branży spożywczej,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • zdobywanie doświadczenia w środowisku najnowszych technologii w branży spożywczej/mięsnej,
  • możliwość uczestnictwa w wielu programach rozwojowych oraz warsztatach podnoszących kompetencje,
  • możliwość szybkiego awansu,
  • duże wsparcie ze strony doświadczonych współpracowników.
Jesteśmy odpowiedzialni społecznie, nieustannie poszerzamy działania CSR poprzez:
  • wzrost poziomu kultury i bezpieczeństwa pracy,
  • ograniczenie negatywnego wpływu przedsiębiorstw na środowisko,
  • realizację celów społecznych nie do osiągnięcia bez wsparcia ze strony biznesu,
  • inicjowanie wspólnych działań proekologicznych,
  • popularyzowanie idei proekologicznych,
  • zachowanie wysokiej kultury i bezpieczeństwa pracy.
Co oferujemy
  • umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną (LuxMed),
  • kartę Benefit Multisport,
  • ubezpieczenie pracownicze,
  • bezpłatną stołówkę do dyspozycji pracowników,
  • możliwości rozwoju (kursy, szkolenia,
    dofinansowania do studiów),
  • bony świąteczne.
Program onboardingowy (wdrożeniowy / adaptacyjny)

Mocno wspieramy naszych pracowników już od pierwszych dni poprzez ramowe programy adaptacyjne. Każdy obszar firmy/stanowisko posiada swój uszyty na miarę program wdrożeniowy.

W trakcie programu poznasz:

  • strategię organizacji, jej misję, wizję oraz cele, jakie są przed nią stawiane,
  • strukturę organizacyjną,
  • zasady poruszania się po zakładzie,
  • normy branży spożywczej/mięsnej,
  • firmowe procedury,
  • szczegółowy zakres obowiązków na swoim stanowisku,
  • zapoznanie z wszystkimi kategoriami produktowymi TSA,
  • możliwościami rozwoju.

W początkowych etapach będzie Cię również wspierał doświadczony opiekun adaptacji.

Ścieżki rozwoju
Firma Tarczyński S.A. posiada następujące obszary w których możesz zdobywać swoje doświadczenie zawodowe.
W oparciu o regularne spotkania z przełożonym, który wysłucha Cię, zmotywuje i wesprze w dalszym rozwoju – opracowujemy kluczowe kroki, na postawie których każdy może wyznaczyć sobie własną drogę, aby w pełni rozwijać swój potencjał.
  1. Dział Produkcji
  2. Dział Technologii
  3. Dział Jakości
  4. Dział Utrzymania Ruchu
    • Utrzymanie Ruchu
    • Automatyzacja Procesów
  5. Dział Sprzedaży
    • Eksport
    • Dyskonty
    • Handel Detaliczny
    • Handel Hurtowy
    • Działy Wsparcia Sprzedaży
  6. Dział Administracji
    • IT
    • Księgowość
    • Controlling
    • HR
    • Kadry
    • Dział Prawny
    • Dział Zakupów
    • Dział Planowania
    • BHP
    • PPOŻ
    • Ochrona Środowiska
  7. Staże
Program stażowy
Realizujemy 12-miesięczne płatne programy stażowe, po których możesz się realizować w kierunku zarządzania zespołem lub poszerzać wiedzę specjalistyczną w danej dziedzinie.

Organizujemy programy w następujących obszarach:

  1. Dział Technologii (preferowani kandydaci – absolwenci kierunku Technologii Żywności lub Towaroznawstwa),
  2. Dział Produkcji (preferowani kandydaci – absolwenci kierunku Zarządzania i Inżynieria Produkcji lub pokrewnych).
Aplikacje spontaniczne
Jeśli nie widzisz interesującej Cię oferty, która odpowiadałaby Twojemu doświadczeniu lub profilowi zawodowemu, a chcesz z nami współpracować – po prostu wyślij nam swoje CV, korzystając z formularza. Odezwiemy się, gdy tylko pojawi się możliwość współpracy. Zapraszamy do kontaktu.
Kontakt do HR
Informacje o bieżących rekrutacjach, stażach czy ofertach pracy otrzymają Państwo, kontaktując się z Działem HR.