Misja firmy

Od ponad 25 lat naszej rodzinnej firmie przyświeca jeden cel – tworzenie najlepszej jakości wędlin o wyjątkowym smaku. Z pełnym zaangażowaniem i pasją dążymy do tego, by zarówno konsumenci, jak i partnerzy handlowi bez wahania wybierali markę Tarczyński. Konsekwentnie podążamy wyznaczoną drogą.

Już teraz jesteśmy wiodącym producentem kabanosów w Polsce, a do tego pierwszego miejsca chcemy też dodać miejsce lidera w segmencie wędlin suchych i parówek. Nie ustajemy w zaspokajaniu potrzeb naszych – nawet najbardziej wymagających – klientów, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Bogaty asortyment wędlin premium pozwala nam trafiać do różnego rodzaju gustów: od wielbicieli wyrafinowanych smaków kabanosów po smakoszy tradycyjnych polskich kiełbas i dojrzewających wędlin, ale także drobiu.

W 2013 roku Spółka Tarczyński SA zadebiutowała na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Pozyskane w wyniku emisji publicznej 45 mln zł pozwoliło nam zrobić kolejny krok naprzód – rozbudować i zmodernizować zakład produkcyjny w Ujeźdźcu Małym, który stał się tym samym jednym z najnowocześniejszych zakładów wędliniarskich w Europie.

Gdy przez chwilę nie skupiamy się na rozwoju Spółki – skupiamy się na rozwoju polskiego sportu! Jesteśmy głównym współsponsorem drużyny Panthers Wrocław – czołowej drużyny futbolu amerykańskiego w Polsce.

rozwiń  
zwiń  

Zakłady produkcyjne

Produkcja naszych wędlin odbywa się w dwóch wyspecjalizowanych zakładach: w Ujeźdźcu Małym oraz w Bielsku-Białej.

Nasze zakłady są na bieżąco modernizowane i rozbudowywane – wierzymy, że tylko stawiając na rozwój i wykorzystanie najnowszych technologii, możemy sprostać nie tylko oczekiwaniom naszych partnerów biznesowych i konsumentów, ale także własnej ambicji przygotowywania produktów najwyższej jakości.

rozwiń  
zwiń  

Eksport

Naszych wędlin posmakować można nie tylko na rodzimym rynku.
Smak polskiej wędliny, zarówno pod marką Tarczyński, jak i marką SnackIT, poznawać mogą konsumenci na wielu rynkach zagranicznych.

Współpracujemy z takimi sieciami jak Sainsbury, Asda czy Carrefour
– na obszarze Europy Środkowo-Wschodniej i ogólnoeuropejskim.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą lub mają pytania jej dotyczące – z chęcią rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Zapraszamy do kontaktu.

Tarczyński logistyka

Inwestując w ciągły rozwój, nie poprzestajemy wyłącznie na ciągłym doskonaleniu technologii produkcyjnej. Wiemy, jak ważne dla biznesu jest zaplecze logistyczne. Dzięki niezwykle rozwiniętemu Działowi Logistyki i Transportu możemy być w pełni elastyczni i – w zależności od potrzeb naszych kontrahentów – dostarczać towar do wybranych lokalizacji lub współpracować z dostawcami naszych partnerów.

Historia grupy

By zrozumieć naszą pasję i zaangażowanie – warto poznać ponad dwudziestopięcioletnią historię naszej wyjątkowej, rodzinnej firmy.

 1. Elżbieta i Jacek Tarczyńscy rozpoczynają działalność gospodarczą w Sułowie

 2. Nabycie Zakładu Przetwórstwa Mięsnego w Trzebnicy

 3. Utworzenie spółki Zakład Przetwórstwa Mięsnego „Tarczyński” sp. z o.o.

 4. Przekształcenie w spółkę akcyjną

 5. Przejęcie Spółdzielni Dobrosława

 6. Rozpoczęcie budowy nowego zakładu w Ujeźdźcu Małym

 7. Rozpoczęcie produkcji w zakładzie w Ujeźdźcu Małym
  Przeniesienie siedziby Spółki do Ujeźdźca Małego

 8. Nabycie spółki Starpeck

 9. Połączenie ze spółkami Dobrosława oraz Starpeck

 10. Giełda Papierów Wartościowych

 11. Nowa hala produkcji w Ujeźdźcu

 12. Wprowadzenie na rynek innowacyjnego produktu pod marką Snaxy – kabanosa w bułce

Aktualności

Tarczyński SA – rodzinna inwestycja w przyszłość.

9 listopada 2018

Miło nam poinformować iż firma Tarczyński została zaproszona do udziału w projekcie „Społeczna Odpowiedzialność Biznesu w stuleciu niepodległości Polski. Wkład etycznych przedsiębiorstw w umacnianie polskiej suwerenności gospodarczej” realizowany przez Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym.

W ramach projektu, powstała publikacja, poświęcona przedsiębiorcom, których zaangażowanie społeczne przyczyniło się do odbudowy państwowości Polski na przestrzeni ostatnich 100 lat. Firma Tarczyński, miała przyjemność zaprezentować na jej łamach swoją historię, a także działania na rzecz kontrahentów, klientów, społeczności lokalnej oraz środowiska naturalnego.

 

Zobacz artykuł:

Tarczyński S.A.
– rodzinna inwestycja
w przyszłość

 

rozwiń  
zwiń