13
TarczynskiLepiej.pl
Jesz lepiej, żyjesz lepiej

Firma Tarczyński S.A. od lat podejmuje wiele prospołecznych i proekologicznych działań, wiedząc, jak znaczący wpływ na nasze życie ma zrównoważony rozwój i odpowiedzialność za środowisko, w którym funkcjonujemy. Koncentrujemy się na czterech kluczowych obszarach CSR: zdrowy, aktywny tryb życia, dbałość o naturalne środowisko i jego zasoby, świadomy wybór i racjonalne odżywianie oraz wspieranie lokalnych społeczności. Zostały one połączone wspólną platformą komunikacyjną TarczyńskiLepiej.pl. nawiązującą do idei marki „Jesz lepiej, żyjesz lepiej” oraz jej misji „Inspirować do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze”.

Zobacz, co dobrego robimy dla świata

Jesz lepiej, żyjesz lepiej -
Razem

Dbamy o rozwój obszaru Doliny Baryczy oraz jego lokalne społeczności poprzez tworzenie nowych miejsc pracy, inwestycje w rozbudowę infrastruktury, wspieranie promocji turystycznej regionu oraz edukacji dzieci i młodzieży. Stąd jesteśmy, tu żyjemy i pracujemy, dlatego czujemy zobowiązanie wobec tego wyjątkowego miejsca i jego mieszkańców.

Czytaj więcej
Jesz lepiej, żyjesz lepiej -
Odpowiedzialnie

Szanujemy środowisko naturalne i jego zasoby. Podejmujemy te działania, wiedząc, jak znaczący wpływ na nasze życie ma zrównoważony rozwój i odpowiedzialność za otoczenie, w którym funkcjonujemy.

Czytaj więcej
Jesz lepiej, żyjesz lepiej -
Mądrze

Kreujemy rozsądne nawyki żywieniowe i promujemy wiedzę w zakresie racjonalnego odżywiania. Zapewniamy konsumentom świadomy wybór, stale poszerzając asortyment pełnowartościowych, wysokobiałkowych przekąsek, które są częścią zbilansowanej diety oraz pomagają w prawidłowym odżywianiu i funkcjonowaniu organizmu.

Czytaj więcej
Jesz lepiej, żyjesz lepiej -
Aktywnie

Realizujemy i uczestniczymy w projektach przyczyniających się do propagowania aktywnych form spędzania wolnego czasu. Z roku na rok rośniemy w marketingu sportowym. Wspieramy profesjonalnych sportowców oraz młode, ambitne talenty. Sponsorujemy także liczne imprezy sportowe i rekreacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Czytaj więcej