W naszej firmie od zawsze wierzymy, że prężny rozwój, innowacyjne podejście do codziennych wyzwań oraz dbanie o najwyższą jakość wymagają nie tylko determinacji i zaangażowania, lecz także zaufanych partnerów, którzy podzielają nasze wartości.
Dostawcy
W związku z ciągłym rozwojem naszej sieci dystrybucyjnej – zarówno w kraju, jak i na wielu rynkach zagranicznych – zawsze jesteśmy otwarci na nawiązanie współpracy z nowymi partnerami w zakresie dostaw. Zapraszamy do kontaktu, przekonaj się, że warto z nami współpracować!
Eksport
Chcesz rozwijać swój biznes i oferować swoim klientom najwyższej jakości wędliny?
Zachęcamy do współpracy: mamy ponad 30 lat szerokiego doświadczenia, którym z chęcią się podzielimy, podchodzimy elastycznie do rozmów i wierzymy, że relacja biznesowa musi być oparta na partnerstwie. Mamy niezwykle bogaty asortyment – ale lubimy nowe wyzwania, jesteśmy elastyczni i gotowi, by przystosowywać nasze linie produkcyjne do nowych wymagań i zleceń.

    Formularz kontaktowy
    Sprzedaż
    Jeśli interesuje Państwa rozwijanie biznesu, sieci dystrybucji bądź mają Państwo pytania dotyczące współpracy w sprzedaży, prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży: