Profil działalności

Tarczyński S.A. to firma z ponad 25-letnim doświadczeniem w produkcji wędlin, skoncentrowana na przetwórstwie mięsa wieprzowego oraz drobiowego. Firma posiada trzy zakłady produkcyjne: w Ujeźdźcu Małym, Sławie oraz w Bielsku-Białej. Główny zakład w Ujeźdźcu jest jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcji wyrobów wędliniarskich w Europie.

W 2013 roku Spółka zadebiutowała na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie pozyskując w wyniku emisji publicznej 45 mln zł, co pozwoliło na rozbudowę oraz zwiększenie mocy produkcyjnych w zakładzie produkcyjnym w Ujeźdźcu Małym.

Naszą misją jest tworzenie z pełnym zaangażowaniem i pasją wędlin z segmentu premium, o wysokiej jakości oraz wyjątkowym smaku. Chcemy być świadomym wyborem konsumentów oraz udziałowców – naszym celem jest umocnienie pozycji nr 1 w kategorii kabanosów w Polsce oraz zdobycie pozycji nr 1 w segmencie wędlin suchych.

Tarczyński to wiodący producent kabanosów w Polsce, co potwierdzają badania przeprowadzone przez GFK Polonia. W ofercie Firmy znajdują się doskonale wysuszone Kabanosy Extra w wielu wariacjach smakowych – klasycznym wieprzowym i drobiowym oraz m.in. bekonowym, z czosnkiem czy w limitowanych wersjach takich jak kabanos chrzanowy. Kolejną linią w tej kategorii są bardzo cieniutkie Kabanosy Exclusive, które również występują w kilku smakach. Nowością nieposiadającą odpowiednika na polskim rynku są Kabanosy Dojrzewające Select.

W firmowym portfolio znajdują się również wyroby z kurczaka oraz fileta o wysokiej mięsności i kruchości takie jak kurczak gotowany oraz kurczak pieczony. Tarczyński S.A. nie zapomina o wielbicielach doskonałych szynek oraz wędzonek, proponując szynkę lub wędzonkę z kotła, a także szeroki asortyment tradycyjnych, polskich kiełbas suchych, takich jak np. kiełbasa krakowska, myśliwska, jałowcowa. Z myślą o konsumentach otwartych na nowe, inspirujące smaki stworzyliśmy linię wyjątkowych wędlin  dojrzewających Select.

Firma jest głównym co-sponsorem drużyny Panthers Wrocław – czołowej drużyny futbolu amerykańskiego
w Polsce.

 

Historia Grupy

Nagrody i Certyfikaty

Pokaż pozostałe
Polityka cookies - Mapa strony - Kontakt