Tomasz Jakubiak postanowił zaspokoić apetyt na naturalne śniadanie dwóch gamerów – Jakuba Salwy i Adriana Łączyńskiego – przedstawicieli Tarczyński Protein Team. Kucharz przygotował dla gości odcinka z serii „Naturalne Poranki” bagietkę z omletem, pesto i parówkami. Połączenie, które daje masę energii do gry, pobudza dopaminę i sprawia, że gracze są jeszcze lepiej skupieni na swoich misjach. Spotkanie było dobrą okazją nie tylko do wspólnego gotowania, ale też do poznania wielu tajników ze świata e-sportu i odczarowania wizerunku gamerów.

Zapewne Tomasz Jakubiak nie jest jedyną osobą, dla której pełnoetatowa praca gamera jest czymś zdumiewającym. Składa się ona z wymagających treningów i wytężonym wysiłku umysłu – w rozgrywkach CS:GO nic nie jest przypadkowe, mecze opierają się na wcześniej zaplanowanych strategiach i ogromnej odporności na stres. Do tego dochodzi konieczność podejmowania przez zawodników aktywności fizycznej, która jest tak samo ważna, jak w tradycyjnym sporcie – zapewnia sprawność ruchową, dłuższą koncentrację i refleks. Nic więc dziwnego, że członkowie Tarczyński Protein Team potrzebują zbilansowanych i pełnowartościowych posiłków. 

Jakubiak postawił na bogatą wersję bagietki – z parówkami 100% z kurczaka z linii Tarczyński Naturalnie, omletem smażonym z marchewkami i pesto z orzechów laskowych, natki pietruszki i czosnku, zielonym ogórkiem i odrobiną papryczki chili. Śniadanie zostało skomponowane tak, by zapewnić niezbędne składniki i witaminy e-sportowcom przed kolejnym treningiem. Wykorzystanie w pełni naturalnych i pozbawionych konserwantów parówek w towarzystwie świeżych warzyw i orzechów okazało się trafionym – i przede wszystkim smacznym pomysłem!

Marka Tarczyński postanowiła zaangażować się w e-sport, by być bliżej młodych konsumentów i wpływać na ich nawyki żywieniowe, oferując produkty, które są świetną alternatywą dla niezdrowych, słonych przekąsek. Producent kabanosów już od dłuższego czasu jest sponsorem tytularnym jednego z najpopularniejszych polskich kanałów streamingowych w internetowym serwisie Twitch – Tarczyński Studio Live, a od początku 2021 roku sponsoruje zespół e-sportowy Tarczyński Protein Team. 

Zaproszenie przedstawicieli e-sportowej drużyny do programu Tomka Jakubiaka, stworzyło kolejną okazję do realizacji misji marki Tarczyński – inspirowania do mądrego odżywiania, aby zmieniać życie na lepsze. 

Najnowszy odcinek programu z udziałem gamerów Tarczyński Protein Team dostępny jest również na stronie naturalneporanki.pl