Przed startem w Runmageddonie – najpopularniejszym w Polsce biegu z przeszkodami – potrzebujemy porządnej dawki motywacji, dużo dobrego humoru i… pożywnego śniadania! Prowadząca trasę Naturalnych Poranków Blisko Natury Adriana Marczewska obrała sobie za cel przygotowanie takiego wartościowego posiłku, a gotowanie odbyło się tuż przy torze przeszkód uwielbianego przez miłośników adrenaliny wydarzenia. Czy dania z wykorzystaniem produktów Tarczyński Naturalnie zasłużyły na podium?

Zamiłowanie do sportu i ciekawych form spędzania wolnego czasu

Runmageddon to całoroczny cykl biegów po torze z przeszkodami odbywającymi się w całej Polsce. Co roku bierze w niej udział blisko 100 tysięcy osób. Dzięki temu, że pobiec w nim może każdy – od najmłodszych do najstarszych, a przygodę można rozpocząć bez specjalnego przygotowania – jest to również doskonały pomysł na aktywne spędzenie czasu z rodziną czy znajomymi. 

Miejsce, które łączy osoby kochające sport i rozrywkę dla całych rodzin, to idealny punkt trasy Naturalnych Poranków Blisko Natury. Adriana Marczewska, która wciela się w rolę prowadzącej, postanowiła odwiedzić Runmageddon, przygotowując propozycje posiłków odpowiadających na potrzeby jego uczestników. Zdrowe, dostarczające energii i z wykorzystaniem naturalnych źródeł białka, czyli parówek bez dodatku konserwantów z linii Tarczyński Naturalnie. Marka, która w sezonie 2022 została partnerem cyklu biegów w całej Polsce zaprasza do swojej strefy, gdzie czeka na nich m.in. foodtruck Meatlovers.

Pożywne śniadania: hot-dog i miska mocy 

Pierwszą propozycję przygotowaną w programie stanowi śniadaniowy hot-dog z parówką Tarczyński Naturalnie 100% z szynki. Szefowa kuchni podała go w świeżo wypieczonej bułce z podsmażoną na maśle dymką i niestandardowym dodatkiem – kaszanką. W takim wypadku nie mogło zabraknąć chrupiącego jabłka, szczypiorku i piklowanej cebuli. 

Jako źródło energii posłuży także drugi posiłek – miska mocy, składająca się z odpowiednich przed treningiem porcji węglowodanów, białka i zdrowych tłuszczy. Adriana podała makaron orzo w ziołowym pesto, a całość posypała nowalijkami z patelni – rzodkiewką, pomidorkami koktajlowymi, młodym zielonym groszkiem, fasolką szparagową, liśćmi szpinaku i szczyptą czarnuszki. Oczywiście nie można pominąć pozbawionych konserwantów parówek Tarczyński Naturalnie 100% z kurczaka. 

Nowy odcinek trasy Naturalnych Poranków Blisko Natury na torze Runmageddonu można obejrzeć na stronie: