Tai Woffinden – trzykrotny, indywidualny mistrz świata w żużlu – ponownie podpisał umowę sponsorską z marką Tarczyński, liderem na rynku mięsnych i roślinnych przekąsek. Już w najbliższą sobotę (27 sierpnia) firma będzie wspierać go podczas prestiżowych zawodów Speedway Grand Prix, które odbędą się na wrocławskim Stadionie Olimpijskim.

Woffinden sportowym ambasadorem marki Tarczyński

Brytyjczyk już od 2012 roku jest związany z klubem WTS Sparta Wrocław, z którym zdobył tytuł Drużynowego Mistrza Polski w 2021 roku. Teraz – po raz drugi w historii – zawodnik dołączył do grona sportowych ambasadorów marki Tarczyński, która coraz mocniej wiąże się z wrocławskim sportem i jego kibicami. 

Widzimy, że żużel cieszy się niesłabnącą popularnością w stolicy Dolnego Śląska. Świadczy o tym między innymi wypełniony przez kibiców Stadion Olimpijski, aktywnie i głośno dopingujących zawodników. Dlatego cieszymy się, że po raz kolejny będziemy mogli wesprzeć Taia Woffindena, a tym samym jeszcze mocniej podkreślić naszą lokalność, ale i międzynarodowy charakter naszej marki. Będziemy aktywnie wspierać żużlowca, począwszy od najbliższych zawodów we Wrocławiu aż do kończącego sezon spotkania w Toruniu, w tym w trakcie Speedway Grand Prix w Danii i Szwecji – mówi Dawid Tarczyński, Członek Zarządu firmy Tarczyński. 

Nadchodzące żużlowe Speedway Grand Prix we Wrocławiu będzie transmitowane w ponad 40 krajach na świecie. Również w tych, które są kluczowymi rynkami eksportowymi dla marki Tarczyński, jak chociażby Wielka Brytania.

W ramach umowy sponsorskiej – podobnie jak poprzednio – barwy marki Tarczyński pojawią się na kevlarze i motocyklu zawodnika. Woffindena do końca roku będzie można zobaczyć również w działaniach reklamowych firmy. 

Marka aktywnie angażująca się w sponsoring sportu

To nie jedyne sportowe zaangażowanie marki Tarczyński. Firma od lat jest głównym sponsorem klubu Panthers Wrocław oraz drużyny futbolowej o tej samej nazwie – najlepszej w Polsce i jednej z najlepszych w Europie. Aktywnie wspiera także lokalnych sportowców i wydarzenia o charakterze sportowym, w tym m.in. Zimowy Bieg Piastów, cykl biegów z przeszkodami Runmageddon 2022 czy Turniej Giganci Siatkówki. Od listopada 2021 roku firma jest także sponsorem tytularnym wrocławskiego stadion – Tarczyński Arena Wrocław.