Są jeszcze mali, ale bardzo zdolni. Kochają piłkę nożną, a ich marzeniem było zagrać tam, gdzie gra Reprezentacja Polski, czyli na murawie Tarczyński Arena. Poznajcie najlepsze drużyny Tarczyński Arena Cup we Wrocławiu.

180 drużyn, 32 finałowe spotkania i wreszcie oficjalne wręczenie pucharów zwycięzcom. Wielki Finał Tarczyński Arena Cup już za nami. 20 maja młodzi piłkarze w grupach wiekowych 7-, 8-, 9- i 10-latków spotkali się na murawie Tarczyński Arena we Wrocławiu, by sprawdzić swoje siły i strzelić gole, które pozwoliły im sięgnąć po turniejowe medale i zwycięskie puchary.

To niesamowite, że możemy kibicować i wspierać zdolnych uczestników Tarczyński Arena Cup po raz kolejny. Promocja sportu jest dla nas kluczowa, a nasza firma aktywnie działa na rzecz młodych zawodników z Dolnego Śląska, ale i nie tylko. Tarczyński Arena Cup to najlepszy przykład na to, że chcieć to móc, a uczestnicy tego turnieju udowadniają, że prawdziwa pasja do piłki nożnej może przerodzić się w fantastyczną przygodę – mówi Dawid Tarczyński, Członek Zarządu firmy Tarczyński.

Tarczyński Arena Cup to już trzecia edycja cyklu zmagań młodych sportowców. Zespoły rywalizują w kategoriach wiekowych U7, U8, U9 i U10 podczas czterech turniejów eliminacyjnych. Najlepsi trafiają do rozgrywek finałowych. Wydarzenie cieszy się popularnością wśród zawodników z całej Polski. W poprzednich dwóch edycjach udział wzięło niemal 4000 młodych piłkarzy.

Wyniki Wielkiego Finału Tarczyński Arena Cup 2023

U7  :

 1. Akademia Piłkarska WKS Śląsk Wrocław SA
 2. MKS Parasol Wrocław
 3. Athletic Wrocław FC

U8 :

 1. Rzemieślnik Mąkoszyce
 2. Akademia Piłkarska WKS Śląsk Wrocław SA
 3. Akademia Piłkarska Reissa

U9 :

 1. Akademia Piłkarska WKS Śląsk Wrocław SA
 2. Akademia Piłkarska Falubaz
 3. Akademia Piłkarska Namysłów

U10 :

 1. Akademia Piłkarska WKS Śląsk Wrocław SA
 2. Piast Żerniki Wrocław
 3. Akademia Piłkarska Namysłów